För kostnadsfri personlig hjälp att ta fram förslag efter era behov och genomföra bokning, hör av dig genom informationen här intill eller skicka en förfrågan genom vårt bokningsformulär.
Sommaren är till för att firas! Under bar himmel på vår historiska borggård eller i vårt slottstält dukar vi upp för en grillfest. Här njuter ni av en välsmakande grilltallrik och en Ulfsunda Slottsöl. Skåla, mingla och låt kvällen ta er med på en resa fylld av skratt och glädje.
Boka en inspirerande dag på Isaberg Höganloft som kombinerar produktiva möten med en härlig grillbuffé och spännande rodelåkning. Låt oss skapa oförglömliga minnen tillsammans - en perfekt balans mellan arbete och nöje!
Artipelag är ett unikt konstmuseum i samklang med naturen. Här får ni energi och inspiration i vackra möteslokaler. Nu kan ni även få uppleva fantastiska kreationer från Sveriges stora modeikon - Lars Wallin.
Mellan maj och september erbjuder vi konferensgrupper (min. 25 personer) att kostnadsfritt uppgradera sin 3-rätters middag till en ljuvlig grillbuffé. Kockarna står ute i vår blommande rosengård och serverar direkt från grillen.
Endast 45 minuter från Göteborg ligger Grand Hotel Marstrand. Ett genuint boutiquehotell i sekelskiftesstil med ypperlig service, riktigt vällagad mat och ett stort aktivitetsutbud. Perfekt för ledningsgrupper och möten med upp till 46 deltagare. Just nu får du 10% rabatt på konferens i april, maj och juni vid bokning före 30/4.